sobota, 22 lutego 2014

Jarosław Konaszewski - I Krawiec Rzeczypospolitej...

Przy Starym Oliwskim Rynku...

    Wprawdzie codziennie telewidzowie Regionalnej Trójki  TVP oglądają mizerną fotografię Autorskiego Wzorcowego Salonu Mody KONASZEWSKI, jednakże Firma  - tak jak i sam Czcigodny Mistrz
Sztuki Krawieckiej Jarosław Konaszewski - jakże daleko wykraczają poza ramy tej reklamowej, jakże chaotycznej i jakże nieudolnej  fotografii. 
    Tu bowiem kształtuje się smak biznesu, styl biznesu i całe bogactwo potęgi Mody, która wprawdzie - podobnie jak kobieta - zmienną jest, ale zawsze jednak ma tak dużo do powiedzenia. I jest to zdanie, z którym jednak zawsze liczy się cały świat - świat polityki, gospodarki, Świat biznesu, świat kultury, świat sztuki, muzyki, świat teatru ...

   Telewizyjna reklama dziwnie mocno koresponduje z reportażem w Magazynie: "Express Biznesu", w którym tytuł niniejszej publikacji o Jarosławie Konaszewskim redakcja opatrzyła tytułem: "Jarosław Konaszewski - krawiec, który szyje na miarę". A który krawiec nie szyje na miarę?

   Dobrze jednak, że Jarosław Konaszewski - I Krawiec Rzeczyspospolitej, od którego wprost spod igły wychodzą m. in.:
Lech Wałęsa, I Prezydent RP po obaleniu sytemu PRL-owskiego, 
a także Dariusz Michalczewski,sławetny Mistrz Pięści,  posłowie Sejmu RP, Rada Miasta Gdańska - przerasta swoim doświadczeniem i kunsztem wszystkich tych, którzy o nim próbują pisać...Dobrze jest, że jest taka Firma i taki Król Mody...emanuujący swoim specyficznym i wyjątkowo zasobnym Dworem - na Pomorze, na Polskę, na Europę, na Świat.