czwartek, 21 maja 2015

Co zafundował B.Komorowski młodym Polakom...? Finał kampanii wyborczej A...

Hasło p.Komorowskiego to ZGODA na korupcję i BEZPIECZEŃSTWO dla złodziei.. korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego, w której czarne skrzynki, wrak i obiektywne dane są zbędne żeby przeprowadzić śledztwo, w której 40% młodych ludzi chciałoby wyjechać za granicę, w której pacyfikuje się protestujących górników, w której afera hazardowa, podsłuchowa, Amber Gold i dziesiątki innych zostaje zamieciona pod dywan, w której trzeba pracować do 67 lat, żeby dostać głodową emeryturę, w której wszystko jest zagraniczne, tylko obozy polskie, w której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją, w której sędziowie są do dyspozycji władzy, w której kolejki do lekarzy mają więcej kilometrów niż sieć autostrad !!!

Polacy-Rodacy obudzcie się z marazmu po 8-śmiu latach okradania i niszczenia Polski!!! te wybory są najważniejsze po II wojnie światowej!!! Jeżeli wybierzecie agenta POstsowieckiego, układu okrągłostołowego, POstkomunistycznego... Agenta WSIowego który jako jedyny nie chciał rozwiązania WSI? to możemy pożegnać się z Polską na długie lata...??? Tylko młody, prężny,wykształcony
dr Andrzej Duda może odbudować wolną i silną Polskę!!! Przywróci wiek emerytalny!!! Nie dopuści do wyprzedaży lasów państwowych i ziemi!!!
Czy nadal chcecie budować taką Polskę ??? Czas na Zmiany!!!
Po wielu latach rządów PO można przypuszczać, że chodzi o taką Polskę racjonalną, w której kwota wolna od podatku jest 3 razy mniejsza niż w Kambodży, w której komunistycznych zbrodniarzy chowa się z wojskowymi honorami, w której wydaje się 49 milionów na portal internetowy dla bezdomnych, w której korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego, w której czarne skrzynki, wrak i obiektywne dane są zbędne żeby przeprowadzić śledztwo, w której 40% młodych ludzi chciałoby wyjechać za granicę, w której pacyfikuje się protestujących górników, w której afera hazardowa, podsłuchowa, amber gold i dziesiątki innych zostaje zamieciona pod dywan, w której trzeba pracować do 67 lat, żeby dostać głodową emeryturę, w której wszystko jest zagraniczne, tylko obozy polskie, w której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją, w której sędziowie są do dyspozycji władzy, w której kolejki do lekarzy mają więcej kilometrów niż sieć autostrad, w której zarobki są kilka razy niższe, a ceny żywności i paliwa wyższe niż za granicą, w której stale podnosi się podatki, w której dług publiczny przekroczył bilion zł. Czy Polacy chcą nadal budować taką Polskę?
Nie oddam swojego głosu na człowieka, który po przegranej pierwszej turze nadal łże i wciska swoje wyrafinowane hasła!!!! POpaprańce bronią pazernie stołków i ciepłych POsadek.!!!... Najpierw za pracą na obczyznę wyruszyli młodzi, a teraz emeryci uciekają za granicę: "Nie muszą wybierać, czy kupić chleb, czy zbierać na trumnę" Mówi się, że starych drzew się nie przesadza- oni musieli wyrwać swoje korzenie.. by nie wegetować!! Dlaczego do tej pory Komorowski nie uczynił nic, by godnie się żyło, a teraz obiecuje gruszki na wierzbie, które i tak pójdą do zniszczarki!!!... 8 lat to rządy nieudaczników, pod którymi grzecznie podpisywał się prezydent Komorowski!!!.. Hasło- Komorowskiego to ZGODA na korupcję i BEZPIECZEŃSTWO dla złodziei.. korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego, w której czarne skrzynki, wrak i obiektywne dane są zbędne żeby przeprowadzić śledztwo, w której pacyfikuje się protestujących górników, w której afera hazardowa, podsłuchowa, Amber Gold i dziesiątki innych zostaje zamieciona pod dywan, w której trzeba pracować do 67 lat, żeby dostać głodową emeryturę, w której wszystko jest zagraniczne, tylko obozy polskie, w której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją, w której sędziowie są do dyspozycji władzy, w której kolejki do lekarzy mają więcej kilometrów niż sieć autostrad !!! Hasło p.Komorowskiego to ZGODA na korupcję i BEZPIECZEŃSTWO dla złodziei.. korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego, w której czarne skrzynki, wrak i obiektywne dane są zbędne żeby przeprowadzić śledztwo, w której 40% młodych ludzi chciałoby wyjechać za granicę, w której pacyfikuje się protestujących górników, w której afera hazardowa, podsłuchowa, Amber Gold i dziesiątki innych zostaje zamieciona pod dywan, w której trzeba pracować do 67 lat, żeby dostać głodową emeryturę, w której wszystko jest zagraniczne, tylko obozy polskie, w której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją, w której sędziowie są do dyspozycji władzy, w której kolejki do lekarzy mają więcej kilometrów niż sieć autostrad !!!
10 POWODÓW DLACZEGO NIE GŁOSUJE NA BREDZISŁAWA KOMOROWSKIEGO -- których nie usłyszycie w śmieciowych mediach, czyli 10 powodów dlaczego Komorowski nie powinien otrzymać naszych głosów:
1. Prywatyzacja polskich lasów państwowych
Notatki z Wikileaks ujawniają bezkompromisową prawdę, że już w 2009 r. Bronek (jeszcze jako marszałek) do spółki z Tuskiem chciał sprzedać polskie lasy, a pozyskane środki wykorzystać jako rekompensatę za utracone mienie w czasie II wojny światowej i w okresie komunizmu
[Link do oryginalnych dokumentów:www.wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW78_a.html
Nagłówek: PRIVATE PROPERTY RESTITUTION]
Pod koniec 2014 roku próbowano przeforsować ustawę o prywatyzacji polskich lasów. Pozyskane środki miały być przeznaczone na zaspokojenie roszczeń przedwojennych żydowskich właścicieli nieruchomości.
2. Genetycznie Modyfikowana Żywność
Komorowski podpisał ustawę o GMO, która dopuszcza sprowadzanie do Polski nasion genetycznie modyfikowanych w
celu produkcji żywności, a także pasz.
3. Koszty kancelarii prezydenckiej
Koszty utrzymania kancelarii obecnego prezydenta są o 30 milionów większe niż jego poprzednika.Porównując wielkość
polskiej gospodarki i koszty świty Komorowskiego, plasuje się on na 4 miejscu NAJDROŻSZYCH PREZYDENTÓW UNII EUROPEJSKIEJ (źródło: m.in. Wprost, DGP)
4. Żenujące odznaczenia dla służalczych mediów
Tenże prezydent odznaczył Tomasza Lisa, Jarosława Gugałę i Edwarda Miszczaka za „wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz wolności słowa w Polsce, za wkład w rozwój wolnych mediów i niezależnego dziennikarstwa”. Jeśli dziennikarstwo tych panów jest niezależne, to jest to kpina pierwszego sortu! Manipulacja uskuteczniana przez media, w których owi panowie pracują bądź pracowali jest horendalnie niepojęta i udowadniano to już po stokroć.
5. Obłudna polityka prorodzinna
Śmiechowe media huczały, że Komorowski jest za pogłębieniem działań rządu w sferze polityki prorodzinnej, ale nikt już nie przypomniał, że w 2012 roku przyklasnął zmianom jakie wprowadził Tusk w podatku dochodowym od osób fizycznych. Tym samym pozbawiło to ulgi na dziecko rodziny z jednym dzieckiem jeśli roczne dochody przekraczają 85,5 tys. zł, czyli rodzice, którzy zarabiają ok 3500zł mogą tejże uldze pomachać na pożegnanie.
6. Mikro i makro wpadki ortograficzne
Lista mikro i makro wpadek prezydenta nie przystoi randze pełnionego urzędu- błędy ortograficzne? Jeszcze może
znalazłby się promyczek usprawiedliwienia, gdyby te błędy odnosiły się do jakichś wyimaginowach słów, nieużywanych w mowie codziennej, ale „bul”, „nadzieji”, „dosiego roku”? Kochani…tego pojąć nie sposób.
7. Brak znajomości etykiety dyplomatycznej
Prezydent, który nie zna protokołów dyplomatycznych i etykiety na arenie międzynarodwej wygląda dość mizernie.
Pamiętacie jak na YT krążyły filmiki, jak to dżentelmen Komorowski nie użyczył parasola Merkel czy też zabrał
kieliszek szwedzkiej królowej?A to tylko kropelka w morzu:)
8. Podniesienie wieku emerytalnego oraz podpisanie 21 ustaw podnoszących w Polsce podatki
9. Wątpliwe pochodzenie
Małostkowe obnoszenie się, że posiada tytuł hrabiego herbu Korczak, które po dogłębnym zbadaniu przez historyków okazało się mało prawdopodobne, a bynajmniej nie w takiej nieskazitelnej formie, o jakiej mawiał sam prezydent (źródło:
wolnapolska.pl)
10. Bezmyślne popieranie pomysłów ustawodawczych grandy z PO-PSL
Bezkompromisowe popieranie wszelkich ustaw PO, przede wszystkim takich, które są niekorzystne dla społeczeństwa jak
podniesienie wieku emerytalnego, zmiany w OFE, wzrost podatków, i wiele wiele innych… .
Większość mediów tuszuje te sprawy lub odwraca kota ogonem i próbuje wykorzystać na korzyść omawianej tu persony. I z pewnością w dużej mierze im się to udaje, bowiem ich zasięg jest niebotycznie większy, niż choćby blogów zakładanych przez niezależnych obserwatorów tej cyrkowej sceny politycznej. Z racji zbliżających się wyborów, każdy w zgodzie z własną filozofią życia podejdzie do tego wydarzenia, a potem będziemy mieli kontynuację tej farsy lub coś zgoła odmiennego, ale każda szansa na zmianę jest warta wykorzystania.