poniedziałek, 18 maja 2015

P.Kukiz: Zwycięstwie A.Dudy budzi moją wiarę w elementarną mądrość ludu!

Polacy-Rodacy obudzcie się z marazmu po 8-śmiu latach okradania i niszczenia Polski!!! te wybory są najważniejsze po II wojnie światowej!!! Jeżeli wybierzecie agenta POstsowieckiego, układu okrągłostołowego, POstkomunistycznego... Agenta WSIowego który jako jedyny nie chciał rozwiązania WSI? to możemy pożegnać się z Polską na długie lata...??? Tylko młody, prężny,wykształcony 

dr Andrzej Duda może odbudować wolną i silną Polskę!!! Przywróci wiek emerytalny!!! Nie dopuści do wyprzedaży lasów państwowych i ziemi!!!
Czy nadal chcecie budować taką Polskę ??? Czas na Zmiany!!!
Po wielu latach rządów PO można przypuszczać, że chodzi o taką Polskę racjonalną, w której kwota wolna od podatku jest 3 razy mniejsza niż w Kambodży, w której komunistycznych zbrodniarzy chowa się z wojskowymi honorami, w której wydaje się 49 milionów na portal internetowy dla bezdomnych, w której korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego, w której czarne skrzynki, wrak i obiektywne dane są zbędne żeby przeprowadzić śledztwo, w której 40% młodych ludzi chciałoby wyjechać za granicę, w której pacyfikuje się protestujących górników, w której afera hazardowa, podsłuchowa, amber gold i dziesiątki innych zostaje zamieciona pod dywan, w której trzeba pracować do 67 lat, żeby dostać głodową emeryturę, w której wszystko jest zagraniczne, tylko obozy polskie, w której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją, w której sędziowie są do dyspozycji władzy, w której kolejki do lekarzy mają więcej kilometrów niż sieć autostrad, w której zarobki są kilka razy niższe, a ceny żywności i paliwa wyższe niż za granicą, w której stale podnosi się podatki, w której dług publiczny przekroczył bilion zł. Czy Polacy chcą nadal budować taką Polskę?